kanal tedavisi, diş beyazlatma, dolgu, bakım

Scala Clinic Ağız ve Diş Sağlığı bölümümüzde; her biri alanında uzman hekim kadromuz ve donanımlı altyapımızla hizmet veriyoruz. Deneyimli kadromuz; estetik diş hekimleri, çene cerrahları, implant uzmanları, periodontolog, çocuk diş hekimleri, ortodontist, endodonti uzmanları, sertifikalı diş teknisyenleri ve diş sağlığı hemşirelerinden oluşuyor.

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak, tüm diş hekimliği alanlarında sunduğumuz kaliteli ve hasta odaklı hizmetin yanı sıra; kozmetik diş hekimliği, implantoloji, periodontal cerrahi ve endodonti alanlarında da hizmet veriyoruz. Kliniğimizde ayrıca, fobisi olan, çocuk ve engelli hastaların tedavileri sedasyon ya da genel anestezi ile tek seansta konforlu bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Kliniğimizde yüksek standartlarda dezenfeksiyon ve sterilizasyon kurallarına uyulmakta olup, düzenli kontroller ve eğitimlerle hastalarımızın genel sağlıklarını üst düzeyde koruyoruz. Tüm hekim kadromuz kendi uzmanlık alanlarının dışında acil durumlarda, ilk yardım ve acil diş tedavileri konusunda deneyimlidir.

Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar. Bu sitede yer alan bilgiler hiç bir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; Reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.